Hatasız İş İngilizcesi Kullanma

Güvenilir Ödev Yaptırma


Ödev Nasıl Yapılır? – Ödev Yaptırma – Ödev Yaptırma Ücretleri – Tez Yaptırma – Ödev Yaptırma Fiyatları – Ücretli Ödev Yaptırma – Tez Yaptırma Ücretleri


Güvenilir Ödev Yaptırma

Şimdiye kadar başlık sorusunu analiz ettik ve ödevin kaba bir taslağını üretmek için paragrafları ve bölümleri planladık ve yaptık. Kaba taslağınızı yazmayı bitirdiğinizde, görevinizle ilgili sıkı çalışmanın çoğunu tamamladınız.

Ancak taslakların ödevi doğru yapmak için belki de bir kereden fazla yeniden hazırlanması gerekiyor! Bu yeniden tasarlama aşamasında işinizi düzenleyeceksiniz. Bu bölüm, genel yazı tarzınızı geliştirmek ve noktalama işaretlerinizi kontrol etmek için düzenlemenize yardımcı olur.


Unutmayın kimse ödev yazımı kolay bulamaz, her zaman sıkı çalışma ve daha önceki fikirlerinizin ve yazmanın daha iyi olmasını gerektirir. Bu noktada yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız, odev.yaptırma.com.tr ekibine ödevlerinizi teslim edebilirsiniz, ekibimiz  ödevlerinizi beklentiler doğrultusunda yaparak tarafınıza teslim eder.

Detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden ya da yazının altında yer alan talep formundan bizlere ulaşabilirsiniz.


Sonuç Kısmı Yazma

Bir sonuç çok önemlidir, çünkü bunlar okuyucu veya denetçi ile bıraktığınız son kelimelerdir. Hem ilk hem de son izlenimler hayati önem taşır. Sonuçlarınızın etkili olmasını sağlamak için aşağıdaki noktalar yararlı olacaktır.

 • Ödevi birlikte yürütün.
 • Başlık sorusunu veya kısa seti yanıtlayın.
 • Kapsadığınız ana noktaları özetleyin
 • Daha fazla araştırma için alanları belirtin
 • Konuyla ilgili kendi kişisel görüşlerinizi ekleyin
 • Okuyucunun kelimelerin bittiğini hissetmesi durumunda aniden bitmez
 • Ana argümanlarınızı ve bulgularınızı gösteren gevrek ve ilgili bir noktada sona erer.

Sonuç olarak, bu bölümün sonucunda, tüm yazıların zor olduğunu unutmayın! İlk kez mutlu olacağınız ödevinizin bir taslağını üretmek olası değildir. Paragraflarınız, bölümleriniz, giriş ve sonuçlarınız üzerinde çalışmanız ve bunları hazırlayarak ve yeniden tasarlayarak çalışmanız gerekecektir.

Kısacası:

 • Paragraflar, alt başlıklar ve bölümler, ödevinizi yapılandırmanın ve imzalamanın yararlı yollarıdır.
 • Her ana veya alt noktanın kendi paragrafı olmalıdır.
 • Paragrafların tutarlı olması gerekir. Geçiş kelimeleri kullanmak cümleleri bağlamaya ve paragrafların akmasına yardımcı olabilir.
 • Paragraftaki temel cümle okuyucuya paragrafın ne hakkında olduğunu açıklar.
 • Alt başlıklar okuyucunun yapısı ve tabelaları ve makalelerde, raporlarda ve tezlerde yararlıdır.
 • Girişler büyük tabelalardır. Anahtar kelimeleri tanımlamalı ve ödevde ne olacağını açıkça belirtmelidirler.
 • Sonuçların ödevi bir araya getirmesi ve kapsanan ana noktaları özetlemesi gerekir.

Taslakla Çalışmak

Mümkün olan her yerde kaba bir taslak yazın, üzerinde çalışın ve son taslağı yazmadan önce birkaç gün bırakın. Ödevi birkaç gün bırakmak biraz daha nesnel olarak incelemenize izin verecektir.

Alternatif olarak, bir meslektaşından veya öğretmenden okumasını ve üzerine gelmesini isteyebilirsiniz. Bir cümleyi veya paragrafı değiştirmek isteyebilirsiniz; Siparişi yeniden düzenleyin veya kaçırdığınız önemli bir şey ekleyin. Her iki durumda da, son taslağınızı üretmek için oturmadan önce tüm ödevinizi düşünmek için kendinize zaman verin.

Ödevinizin tonunu kontrol edin. İzlemenizi resmediniz ve kendilerine uygun bir şekilde yazdınız mı? Eğer hedeflemek için yazma seviyesinden şüphe ediyorsanız, konunuzla ilgilenen ancak bu konuda çok az şey bilen akıllı bir ‘meslekten olmayan kişi’ için yazdığınızı hayal edin.

Bu, okuyucunuzun ne demek istediğinizi anladığını, yorumunuzu gerçekten tanımlamanız gerektiğinde durduracaktır. Genel ifadeler yaptığınızda, onları daima nedenler veya örneklerle destekleyin.

“Bence” veya “hissediyorum” un çok fazla kullanımı, ödevi tonunda çok kişisel veya öznel hale getirme etkisine sahip olabilir. Resmi bir makalede, rapor veya tezde rahat bir ‘konuşkan’ veya konuşma tonu uygun değildir.


Parayla ödev yapma
hazır-ödev sitesi
En iyi ödev siteleri ücretsiz
Parayla ödev yaptırma cezası
Parayla ödev yapma sitesi
Lise ödev YAPTIRMA
Güvenilir ödev siteleri
Üniversite ödev YAPTIRMA


Kaçınılması Gerekenler

“Serin” veya gereksiz “jargon” gibi argo veya “şık” terimler kullanmaktan kaçının. Ayrıca ‘ör.’ Gibi kısaltmalar veya ‘TV’ gibi kısaltmalar kullanmaktan da kaçınmalısınız. Bunun yerine, bu terimleri tam olarak yazmalısınız.

Doğrudan alıntılarda görünse de, “yapamıyorum”, “yapamadım”, “yapma” gibi kasılmaların kullanılması resmi ödevlerde kullanılmamalıdır. Bunun yerine, kelimeleri tam olarak yazmalısınız: “yapamaz”, “yapamaz”, “yapma” vb.

Net ve basit tutmak

Basit ve anlaşılır bir dilde yazın. Genellikle kısa cümlelere bağlı kalır; Okuyucunun noktayı kaybedebileceği birkaç hükümle uzun karmaşık cümlelerden kaçının.

‘İyi bir stil’ açıktır ve açıktır, böylece okuyucunun argümanınızı veya analizinizi kolayca takip edebilmesi ve ‘çiçekli’, ‘görkemli’ veya ‘aşırı süslenmiş’ yazı ile dikkatini dağıtmazlar. Argümanlarınızı kendi şartlarınızla açıkça belirtin ve alakasız ayrıntı veya ‘dolgu’ eklemekten kaçının.

İntihalden kaçınmak

İntihal etmeyin. Bu, başka bir yazarın kelimelerini onaysız kullanırsanız ve ödevinizin değerlendirilmesini ciddi şekilde etkileyebilir. Başka bir yazarın herhangi bir “doğrudan alıntı” için her zaman referans vermelisiniz.

Kendi kelimelerinizle kullandığınız herhangi bir kelime veya fikrin orijinal kaynağını da kabul etmelisiniz, örneğin, yönetimi hem sanat hem de bilimin bir kombinasyonu olarak tanımlamak ve aynı zamanda “ortak büyük bir yardım gerektirmesini de kabul etmek mümkündür. 

Mümkün olduğunca kendi kelimelerinizi kullanmaya çalışın. Teklif ve referanslarla dolu bir ödev bazen kendi yorumlarınızda ayrık ve eksik görünebilir. Genellikle en iyisidir, yani: yani: başka bir kişinin düşüncelerini kendi kelimelerinizle ifade etmek ve kaynaklarını kabul etmek gerekir.

Akıcı olmak

Geçişleri kullanarak ödevinizin akmasına yardımcı olun. Geçişler, okuyucu tarafından daha kolay anlaşılan daha net ödevler yazmanıza yardımcı olan kelimeler veya aşamalardır. Hem cümleleri hem de paragrafları birbirine bağlamak için doğrulamaları kullanmak, yazılı çalışmanızın tutarlılığına, sürekliliğine ve stiline katkıda bulunur. Bazı yaygın ‘bağlantı’ kelimelerinin veya ifadelerinin örneklerini ve bunların ne kullanılabileceğini verir.


odev.yaptırma.com.tr ailesi olarak size her konuda destek sunabiliriz. Tek yapmanız gereken iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmak!Tüm alanlara özgü, literatür taraması yaptırma, simülasyon yaptırma, analiz yaptırma, çeviri yaptırma, makale ödevi yaptırma, dergi makalesi yaptırma, sunum ödevi yaptırma ve model oluşturma çalışmaları yapmaktayız.


Ödev Nasıl Yapılır?Ödev YaptırmaÖdev Yaptırma ÜcretleriGüvenilir Tez YazdırmaTez Yazdırma FiyatlarıYüksek Lisans Tez YazdırmaEn İyi Tez Yazdırma SiteleriTez Yazdırma Siteleri – Tez YaptırmaÖdev Yaptırma FiyatlarıÜcretli Ödev YaptırmaFransızca Ödev YaptırmaJava Ödev Yaptırmaİngilizce Ödev YaptırmaÖdev Yaptırma İngilizceÖdev Yaptırma ProgramıGrafik Tasarım Ödev YaptırmaSketchup Ödev Yaptırma – Tez Yaptırma ÜcretleriSunum Hazırlığı YaptırmaSunum Yaptırma MerkeziSunum Yaptırma – Dergi Makalesi YaptırmaParayla Ödev YaptırmaMühendislik Ödev YaptırmaRapor YaptırmaRapor Ödevi YaptırmaRapor Yaptırma Merkezi – Proje YaptırmaÜcretli Proje YaptırmaProje Yaptırma SitesiArmut Ödev YaptırmaÖdev Tez Proje MerkeziÜniversite Ödev YaptırmaSPSS Analizi Yapan YerlerSpss Ödev YaptırmaSpss Analiz ÜcretleriSpss Analizi Yapan SitelerSpss Analizi Nasıl YapılırProje Ödevi YaptırmaTercüme YaptırmaFormasyonFormasyon AlmaFormasyon YaptırmaBlogBlog YaptırmaBlog YazdırmaBlog Yaptırma SitesiBlog Yaptırma MerkeziLiteratür Taraması YaptırmaVeri AnaliziVeri Analizi NedirVeri Analizi Nasıl YapılırMimarlık Ödev YaptırmaTarih Ödev YaptırmaEkonomi Ödev Yaptırma – Veri Analizi YaptırmaTez YazdırmaSpss Analizi YaptırmaTezsiz Proje YaptırmaMakale Ödevi YaptırmaEssay YaptırmaEssay Sepeti İletişimEssay YazdırmaEssay Yaptırma Sitesi – Essay Yazdırmak İstiyorumİngilizce Essay YazdırmaEssay Yaptırmak İstiyorumOnline Sınav Yardımı AlmaOnline Sınav Yaptırma – Excel Ödev YaptırmaStaj DefteriStaj Defteri YazdırmaStaj Defteri YaptırmaVaka Ödevi YaptırmaÜcretli Makale Ödevi YaptırmaAkademik DanışmanlıkTercüme DanışmanlıkYazılım DanışmanlıkStaj Danışmanlığıİntihal Raporu Yaptırmaİntihal OranıTurnitin RaporuTurnitin Raporu Almaİntihal Oranı DüşürmeTurnitin Oranı DüşürmeWeb Sitene Makale YazdırWeb Sitesine Makale Yazdırma – Tez Danışmanlığı – Dergi Makalesi Yazdırma

This Post Has 15 Comments

Bir yanıt yazın